Skupina Jelovica Hiše Jelovica Okna Jelovica Vrata Jelovica
Pokličite nas 080 23 23
  

Aktualno

Švicarji se odločajo za lesene večstanovanjske stavbe iz Jelovice. 
več >

Kako izberem okna?

Kako izbrati okna, ki bodo maksimirala vaše prihranke? Kako merimo energetsko učinkovitost oken?
več >

Poiščite vam najbližji salon

Obvestilo

Obveščamo vas, da bo salon Jelovica v Kranju med 28.04 in 03.05.2014 izjemoma zaprt. Salona v Novi Gorici in Murski Soboti bosta zaprta od ponedeljka, 28. aprila, do vključno sobote, 3. maja 2014. 
 

Salon Jelovica v Kopru

Obveščamo vas, da je salon od 12. decembra dalje zaprt. Vabljeni v naš salon v Ljubljani (Center energetskih rešitev v BTC) ali Novi Gorici (Industrijska cesta 4c).
Za dodatne informacije smo vam na voljo na telefonski št. 080 23 23 oz. na elektronskem naslovu cer@jelovica.si.

Zahvaljujemo se vam za razumevanje.

 


Izberite državo in mesto, kjer želite poiskati salon, ali pa izberite prikaz zemljevida prodajnih mest in kliknite na "poišči najbližjo poslovalnico" za prikaz lokacije.
Za prikaz izbranega salona na zemljevidu, kliknite na piktogram v desnem kotu slike salona.


Ljubljana

CER - BTC, Šmartinska 152 (Hala 2)
1000 Ljubljana
Slovenija >>
+386 1 541 22 55
cer@jelovica.si
PON - PET: 10.00 - 20.00
SOB: 10.00 - 18.00
NED in prazniki: zaprto

Maribor

Jadranska cesta 27
2000 Maribor
Slovenija >>
+386 2 420 27 31
+386 41 68 50 31
+386 2 420 27 32
trgovina.maribor@jelovica.si
PON - PET: 8.00 - 17.00
SOB (1. in 3. v mesecu): 8.00 - 12.00

Kranj

Bleiweisova 30
4000 Kranj
Slovenija >>
+386 4 252 11 11
+386 51 688 394
+386 4 252 11 10
trgovina.kranj@jelovica.si
PON | SRE | ČET | PET: 9.00 - 17.00
TOR: 9.00 - 13.00
SOB: 1. in 3. v mesecu: 8.00 - 12.00

Nova Gorica

Industrijska cesta 4c, (Industrijska cona Kromberk)
5000 Nova Gorica
Slovenija >>
+386 5 309 33 51
+386 51 639 517
trgovina.nova.gorica@jelovica.si
PON | SRE | ČET | PET: 9.00 - 17.00
TOR: 9.00 - 13.00
SOB: 1. in 3. v mesecu: 9.00 - 13.00

Celje

Trgovina Jelover, Korošec Veronika s.p., Mariborska 91
3000 Celje
Slovenija >>
+386 3 541 30 50
+386 41 209 549
+386 3 541 30 49
trgovina.celje@jelovica.si
PON | SRE | PET: 8.00 - 16.00
TOR: 8.00 - 18.00

Novo Mesto

Seidlova cesta 25a
8000 Novo Mesto
Slovenija >>
+386 7 332 34 44
+386 31 227 580
+386 7 332 34 44
trgovina.novo.mesto@jelovica.si
PON - PET: 9.00 - 17.00
SOB (1. in 3. v mesecu): 8.00 - 12.00

Murska Sobota

Markišavska 24
9000 Murska Sobota
Slovenija >>
+386 2 522 19 21
+386 31 818 675
+386 2 522 19 25
trgovina.murska.sobota@jelovica.si
PON | SRE | ČET | PET: 9.00 - 17.00
TOR: 9.00 - 13.00
SOB: 1. in 3. v mesecu: 8.00 - 12.00

Škofja Loka

Kidričeva 58
4220 Škofja Loka
Slovenija >>
+386 4 5113 419
+386 4 5113 374
+386 4 513 27 61
trgovina.skofja.loka@jelovica.si
PON - PET: 8.00 - 18.00
SOB: 8.00 - 12.00

Krško



Slovenija >>
(07) 496 29 26
(041) 633 929
trgovina.krsko@jelovica.si

Graz

FT Fenster und Türen Handels GmbH
8053 GRAZ
Avstrija >>
+43 316 271 222
+43 69917243389
office@ft-fenster.at
Mon - Fri: 9.00 - 12.30 und 13.00 - 17.00

Tischlerei Franz Gruber

Tobersbachstraße 111
A-5723 Tobersbach
Avstrija >>
+43 (664) 3250715
+43 (6) 5638872 4
tischler-franz@sbg.at

FENSTER & TÜREN Dragicevic GmbH

Taborstraße 85/2
A-1020 Wien
Avstrija >>
01 968 78 12
01 968 78 12-10
dragicevic@chello.at

Tischlerei Rogl

Wiedweg 14
A-9564 Patergassen
Avstrija >>
04275/248
04275/248-4
tiptoptisch.rogl@net4you.at

STATTWERK STUTTGART GmbH

Hoppenlaustrasse 7
70174 STUTTGART
Nemčija >>
0711 31 51 587
0711 31 51 585
commerciale@sertec.us

SERTEC RAIBL Picc.Soc.coop.a.r.l.

Largo Mazzini 6/A
33012 CAVE DEL PREDIL / TARVISIO
Italija >>
0428 68117
0428 68117
commerciale@sertec.us

TECNOSERRAMENTI TRENTINO snc

Zona Commerciale Ponte Regio, Localita Fratte n.20
38057 PERGINE VALSUGANA /TRENTO
Italija >>
0461 510951
0461 504549

IMPRESA EDILE MASSIERO & C.snc

Via dei Fossi 12
38060 MARCO DI ROVERETO/TRENTO
Italija >>
0464 944041
0464 944041
masierosnc@gmail.com

PITACCO TARCISIO SRL

Via Gorizia 13
33018 TARVISIO/UDINE
Italija >>
0428 40938
0428 40980
info@pitacco.net

J&M ENGINEERING

Kostenski Vodopad 65, office 6
Sofia
Bolgarija >>
+359 2 850 5016
+359 889 201312

office@jm-eng.com
www.jm-eng.com

JELOVICA MOSKVA

Semenovskaya Square 7
Moskva
Rusija >>
007495 665 7474
007495 926 4319
okna@jelovica.ru

MACOGRUP SRL

Miron Costin, 25 ofice 109
CHISINAU
Moldavija, Republika >>
00373 79 44 43 44
kolejenco@yahoo.com

TO Jeloing

Urije 15
35400 Nova Gradiška
Hrvaška >>
+385 91 456 70 26
jeloing@gmail.com

Jelgrad

Krnica 129
52208 Pula - Krnica
Hrvaška >>
+385 52 556 383
+385 98 441 554
+385 52 556 100
jelgrad.pula@pu.t-com.hr

Prozori REA

Tonča Petrasova Marovića11
21000 Split
Hrvaška >>
+385 98 16 33 758
+385 21 380 236
info@prozorirea.hr

Jelovica Kragujevac

Ulica Kanicova 11a
34000 Kragujevac
Srbija >>
381 34 333 400
381 34 304 830
jelovica@infosky.net

JELOVICA SPAIN S.L.U.

Santa Cruz de Tenerife

Španija >>
(+34) 922 25 34 10
(+34) 608 900 152
(+34) 922 26 66 91
info@jelovicaspain.com

SKD Advanced Building

Nahaf industrial area
12100 Safad
Izrael >>
+97249885629
+97249886487
terry@skd.co.il

Igor Bogicevic

Representant
Göteborg, Stockholm, Malmö
Švedska >>
+46 31 799 57 01
+386 70 740 397
igor@iggi.si
 
Naša spletna stran za boljše delovanje uporablja piškotke! Želite izvedeti več?
Ali se strinjate, da na vaš računalnik naložimo piškotke za ta namen?